Poznejte VR / AR

NAŠE Moderní technologie

Děláme to jinak!

Děláme práci stejně jak ostatní, přitom jí ale děláme o poznání jinak. Využíváme moderní technologie pro co nejlepší možný zážitek a výsledek každého realizované obchodu. Také spolupracujeem s partnery, kteří posouvají naše hranice o kus dál. Poznejte naše hlavní přednosti.

0
ZPŮSOBŮ PROPAGACE
0
ETERNÍCH PARTNERŮ
VR

Matterport

Dotkněte se nemovitosti odkudkoliv. To je 3D scan nemovitostí. Vtáhne Vás přímo do jejího nitra. A nabídne nejen nevšední zážitek.

AR

Rozšířená realita

Od rekonstrukce až po přípravu vybavení Vašeho vysněného domu / bytu a to vše přeneseně do rozšířené reality a z pohodlí domova.

DRON

Ptačí pohled

Pořídíme úžasné prodejní záběry z dronu DJi Mavic Pro 2. Budoucímu zájemci ukážeme projekt opravdu ze všech úhlů v maximální kvalitě.

FOTO

Dechberoucí foto

Nedílnou součástí je také profesionální nafocení a poté prezentace celého projektu. Nefotíme nudné nic neříkající fotky, ale fotky co prodávájí.

INDIVIDUAL

ŘEKNĚTE SI SAMI

Máte představu jak nebo co by jste chtěli použít? Nemusíte mít strach, zvládneme cokoliv. Stačí nám říct Vaší představu a my jí zrealizujeme.

Naše služby A / Z

Od A do Z naše nabídka služeb a možností.

Snažíme se stále rozširovat nejen nabídku nemovitostí ale také nabídku našich služeb, které Vám přinášíme a k nim také exluzivní servis na míru.

Záleží nám na tom, jak se cítíte po celou dobu kontraktu. Proto u nás naleznete nadstandardní chování a péči po celou dobu trvání spolupráce a také po ní.

Jsme RealitysVámi.

Vyřídíme za Vás absolutně úplně vše od samotného papírování až po finální prodej. Díky moderním technologiím můžeme nabídnout prolídku nejen typicky v 360° ale také ve virtuálním zobrazení nebo rozšířené realitě. Nechybí ani nafocení nemovitosti nebo snímky pomoci dronu.

Vyřídíme za Vás absolutně úplně vše od samotného papírování až po finální předání klíčku novému nájemci. Díky moderním technologiím můžeme nabídnout prolídku nejen typicky v 360° ale také ve virtuálním zobrazení nebo rozšířené realitě. Nechybí ani nafocení nemovitosti nebo snímky pomoci dronu.

Spolupráce s finančními a investičními specialisty na trhu. Investice do bankovních i nebankovních sektorů. Spolupráce s investory, kteří jsou připravení ihned realizovat zajimavý developerský projekt nebo výstavbu.

Dokážeme Vám splnit víc jak jeden sen, a to i co se týče rekonstrukce. Vaší stávající nemovitosti. Naše sesterská společnost Vám navrhne úpravy a změny přesně dle Vašeho přání, které poté následně i zrealizujeme.

Pojištění nemovitosti, správa nemovitostí, vyhotovení odhadu pro soukromý sektor nebo také pro bankovní služby. Vyhledávání nemovitostí na přání, PENB štítek potřebný pro inzerci nebo třeba oddlužení Vaší nemovitosti. A další.

Hledáte pomoc na poli realit?

Nemusíte mít strach, nebudeme Vám posílat žádné všeobecné sdělení, obchodní nabídky nebo cokoliv co by se mohlo jevit jako SPAM. Ozveme se Vám zpět nejpozději do 48 hodin s konkrétním řešení Vašeho problému / požadavku.