O nás

Poznejte nás blíže

Žijeme nemovitostma

Naší vášní jsou reality a tato společná vášeň zapřičinila i to, že jsme se potkali v jedné větší společnosti a od té doby pracujeme a navíc i žijeme společně. Jiří Sváček nasbíral za 15 let působení na realitním trhu dostatek zkušeností a Lucie Mikušová i přes kratší dobu působení vše doplňuje svou houževnatostí a pílí. To vše dohromady z nás dělá dobrý tým.

Díky zájmu o náš obor jsme za ty roky poznali působení mnoha realitních zprostředkovatelů a společností a nasbírali mnoho přínosných informací, včetně těch, jak se ke klientům nechovat. Snažíme se s našimi klienty vždy jednat na lidské úrovni, jsme otevření, rádi nasloucháme potřebám a přáním našich klientů. Služby, které nabízíme, se snažíme vždy posunout na nejvyšší úroveň. Máme za sebou mnoho školení, jak právních, tak těch realitních a obchodních.

Po tom, co jsme prošli několik společností, jsme zjistili, že aby byla práce opravdu podle našich představ a tak, jak si představujeme, včetně toho, jak chceme k našim klientům přistupovat, musíme založit vlastni společnost a zde se snažit našim klientům poskytnout tu nejlepší péči. A tímto vznikla společnost Reality SváMi. Máme k dispozici tým právníků, aby Vaše finance byly vždy v bezpečí, tým marketingu, pro kvalitní prezentaci Vašich nemovitostí, no a na zbytku neustále pracujeme.

Poznejte nás blíže

Poznejte blíže ty, kteří s Vámi budou jednat.

Lucie Sváček Mikušová

jednatelka společnosti

Jiří Sváček

investiční specialista

Ing. Jiří Čerbák

makléř

Miroslav Otisk

Svatava Maluchová

makléřka

František Bula

makléř

Natálie Kuželová

makléřka

Řekli o nás

Napsa-li, nebo řekli o nás naši klienti.

Děkujeme za důvěru co v nás vkládáte

"Přístup byl to hlavní co mě zujalo, hned poté první zkušenost s virtuální technologií a prohlídkou pomoci brýlí. Všem, kteří chtějí víc, doporučuji."

— David Fröhlich | KOUPĚ DOMU & POZEMKU

Hledáte pomoc na poli realit?

Nemusíte mít strach, nebudeme Vám posílat žádné všeobecné sdělení, obchodní nabídky nebo cokoliv co by se mohlo jevit jako SPAM. Ozveme se Vám zpět nejpozději do 48 hodin s konkrétním řešení Vašeho problému / požadavku.