Rádi bychom Vám představili a nabídli

Prodej, Rodinný dům, 114m2 – Ostrava – Radvanice

Cena

3 990 000 Kč

Lokalita

Radvanice

Typ

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji útulný rodinný dům se zastavěnou plochou 90m2 a obytnou 114 m2, rozdělenou na dvě bytové části. Dům je atypicky řešen a nabízí hodně variability. Dům je v upraveném původní stavu, vhodný k vnitřní rekonstrukci, nebo ihned obyvatelný. Jsou zde vyměněna okna za platová a uděláno zateplení. Dům je napojen na podružný vodovod a kanalizace je řešena žumpou s možností napojení na obecní kanalizaci. Vytápění v domě je plynovým kotlem a ohřev vody zajišťuje bojler. Na pozemku je i malé jezírko, do kterého je svedena dešťová voda. Polohou je dům dobře dostupný veškeré občanské vybavenosti. Doporučuji prohlídku. S financováním Vám rádi pomůžeme.

Číst dále...

Jiří Sváček

investiční specialista

Chcete si domluvit prohlídku? Zavolejte nám, nebo napište. Jsme tu pro Vás každý den. Nenechte si ujít tyto exkluzivní nabídky, které Vám přináší naše realitní kancelář.

Prohlédněte si

Další nabídky

Aktivní

67 m²
Garage2
3 490 000 Kč

Aktivní

Aktivní

Aktivní

Hledáte pomoc na poli realit?

Nemusíte mít strach, nebudeme Vám posílat žádné všeobecné sdělení, obchodní nabídky nebo cokoliv co by se mohlo jevit jako SPAM. Ozveme se Vám zpět nejpozději do 48 hodin s konkrétním řešení Vašeho problému / požadavku.