Rádi bychom Vám představili a nabídli

Prodej, Byt 3+kk, 67m2 – Ostrava – Poruba, ul. Aleše Hrdličky

Cena

Aktivní

3 490 000 Kč

poplatky 2 942,- Kč/měs

Lokalita

Ostrava

Typ

neuvedeno

Stav objektu

neuvedeno

Stavba

neuvedeno

Vlastnictvi

neuvedeno

Pater v domě

8

Patro bytu

7

Užitná plocha

67 m²

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji družstevní byt 3+kk v klidné části Poruby. Byt je umístěný v sedmém patře bytového domu po revitalizaci. V současné době zde probíhá kompletní rekonstrukce, při níž budou vyměněny kompletní rozvody elektřiny a vody, sníženy stropy a osazeny bodovým osvětlením, dále vyrovnány podlahy a položen vinyl a dlažba, udělány nové omítky, vyzděno jádro, atd. Součástí přestavby je i zvětšení koupelny, vybudování sprchového koutu a samozřejmostí je kuchyňská linka na míru s vestavěnými spotřebiči, jako je myčka, horkovzdušná trouba, sklokeramická deska a digestoř. Výhodou je, že do výběru skladby barev prozatím můžete zasáhnout. Byt bude hotový do prosince, takže v novém již můžete slavit letošní Vánoce. Doporučuji prohlídku. S financováním Vám rádi pomůžou naší kolegové.

Číst dále...

Lucie Sváček Mikušová

jednatelka společnosti

Chcete si domluvit prohlídku? Zavolejte nám, nebo napište. Jsme tu pro Vás každý den. Nenechte si ujít tyto exkluzivní nabídky, které Vám přináší naše realitní kancelář.

Prohlédněte si

Další nabídky

Aktivní

Moravskoslezský kraj

114 m²
57 m²
481 m²
5 a více pokojů
4 199 000 Kč

Aktivní

Moravskoslezský kraj

68 m²
2 570 000 Kč

Rezervace

Moravskoslezský kraj

66 m²
1 749 000 Kč

Aktivní

Moravskoslezský kraj

130 m²
147 m²
1.017 m²
5 a více pokojů
11 599 000 Kč

Hledáte pomoc na poli realit?

Nemusíte mít strach, nebudeme Vám posílat žádné všeobecné sdělení, obchodní nabídky nebo cokoliv co by se mohlo jevit jako SPAM. Ozveme se Vám zpět nejpozději do 48 hodin s konkrétním řešení Vašeho problému / požadavku.