Rádi bychom Vám představili a nabídli

Prodej, Byt 3+1, 100m2 – Ostrava – Vítkovice, ul. Tavičská

Cena

2 990 000 Kč

Lokalita

Vítkovice

Typ

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji družstevní byt 3+1 s balkónem, umístěný ve 3 patře bytového domu. Dům má plochu 99,7 m2 a je po modernizaci, kdy byly částečně sníženy stropy, měněna elektřina, položen nové podlahové krytiny, instalováno nová kuchyňská linka, předělaná a zvětšená koupelna. V bytě je samostatné ústřední topení na plyn.

Byt je prostorný a nabízí více možností využití.

Jednak je zde možnost bydlení, kdy prostor bytu je skutečně velkorysý. Dále je zde možnost zachování probíhajícího nájemního vztahu se současnými nájemci. Nebo je zde také možnost předělání na 3 samostatné bytové jednotky, jak je viditelné na půdorysu v přiložených fotografiích. Tímto se tedy dá říci, že byt je vhodný jako investice. Předělaný stav není součástí uvedené ceny.

Variabilita této nemovitosti je tedy velká a je jen na zájemci, kterou variantu zvolí. Pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat. S financováním Vám rádi pomohou naši kolegové.

Číst dále...

Jiří Sváček

investiční specialista

Chcete si domluvit prohlídku? Zavolejte nám, nebo napište. Jsme tu pro Vás každý den. Nenechte si ujít tyto exkluzivní nabídky, které Vám přináší naše realitní kancelář.

Prohlédněte si

Další nabídky

Aktivní

67 m²
Garage2
3 490 000 Kč

Aktivní

Aktivní

Aktivní

549 m²
114 m²
Garage2
3 990 000 Kč

Hledáte pomoc na poli realit?

Nemusíte mít strach, nebudeme Vám posílat žádné všeobecné sdělení, obchodní nabídky nebo cokoliv co by se mohlo jevit jako SPAM. Ozveme se Vám zpět nejpozději do 48 hodin s konkrétním řešení Vašeho problému / požadavku.